برنده زمرد نفیس گنج یک خانم است

تاریخ: 1392/04/06

قابل توجه خانم ها!! خانم گلناز یوسف پور از شهرستان بروجرد استان لرستان برنده زمرد دور اول بازی گنج شدند. علاقمندان می توانند با کلیک بر روی لینک صفحه اصلی سایت مصاحبه انجام شده با ایشان را بخوانند.


آقای صادقی آقاباقر- برنده شمش طلای صد گرمی

تاریخ: 1392/03/27

آقای صادقی آقاباقر از برندگان شمش طلای شد گرمی در دور اول بازی گنج هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنده خوش شانس می توانید بر روی لینک اختصاصی ایشان در صفحه اصلی کلیک نمایید. لازم به ذکر است که سایر برندگان جوایز بزرگ گنج نیز مشخص شده اند و جوایز به آنها اهدا گردیده است که به مرور زمان در این خصوص در پیامک های ارسالی بازی گنج و سایت گنجر اطلاع رسانی خواهد شد.


اختصاص امتیاز دو برابر ویژه مسیر جنگ شب

تاریخ: 1392/03/14

به کلیه کسانی که مسیر گنج شب بازی گنج جنگ را بین ساعات 12 شب تا 6 صبح انجام دهند، امتیاز دو برابر تعلق می گیرد. این قانون تنها برای این مسیر و بازی گنج جنگ است. بنابراین علاقمندان این بازی و جوایز ارزنده آن می توانند مراحل این مسیر را در ساعات مذکور طی کنند تا امتیاز بیشتر دریافت و شانس خود را برای جوایز بیشتر نمایند.


اعلام برندگان هفته هشتم دور اول بازی گنج

تاریخ: 1392/03/14

اسامی برندگان هفته هشتم دور اول بازی گنج اعلام شدند. از میان بیست برنده کلید طلای این هفته 3 نفر تهرانی و 17 نغر از شهرستان های ایران عزیز بوده اند. جوایز به کلیه این عزیزان اهدا و یا برای آنها پست شده است. برای مشاهده اسامی کامل برندگان و عکس برخی از آنان می توانید به قسمت برندگان و گالری سایت مرجعه فرمایید


اعلام برندگان هفته هفتم

تاریخ: 1392/02/25

تمامی بیست برنده هفته هفتم دور اول بازی گنج اعلام شدند. برای اطلاع از نام این عزیزان می توانید به قسمت برندگان مراجعه فرمایید. به زودی برندگان نهایی جایزه صد میلیونی، شمش طلا و زمرد نیز معین خواهند شد. شاید شما برنده خوش شانس این جوایز باشید!!


اعلام برندگان هفته ششم

تاریخ: 1392/02/15

اسامی برندگان هفته ششم دور اول بازی گنج اعلام شدند. لازم به ذکر است که متاسفانه هنوز تمامی عزیزان احراز هویت نشده و یا تلفن خود را پاسخ نمی دهند. اگر از شماره 09351000000 با گوشی شما تماس گرفته شد، بدانید که یکی از برندگان خوش شانس ما هستید. اسامی تکمیلی سایر برندگان به محض دریافت اسامی آنها بر روی سایت قرار خواهد گرفت. تمامی جوایز این هفته نیز مانند سایر هفته ها تحویل برندگان شده و یا برای آنها پست گردیده است.


قرعه کشی 2500 میلیون ریال در اوایل اردیبهشت

تاریخ: 1392/01/30

قرعه کشی بیش از 2500 میلیون ریال جوایز نهایی بازی گنج در اوایل اردیبهشت ماه انجام خواهد شد. این قرعه کشی شامل یک صندوقچه بیشت کیلویی اسکناس 5000 تومانی، یک کیلو شمش طلا و یک قطعه زمرد نفیس است. شما گنجر عزیز تنها تا ساعت 24 شنبه مورخه 31 فروردین ماه 1392 فرصت دارید تا امتیاز خود را افزایش دهید. فراموش نکنید که افرادی که یک مسیر را به پایان رسانده باشند در قرعه کشی یک کیلو شمش طلا و زمرد و افرادی که دو مسیر را تمام کرده باشند، در قرعه کشی صندوقچه شرکت داده خواهند شد.


اعلام بخشی از برندگان هفته های چهارم و پنجم

تاریخ: 1392/01/28

اسامی بخشی از برندگان هفته های چهارم و پنجم بازی گنج اعلام گردید. عزیزان می توانند اسامی را در بخش برندگان سایت مشاهده کنند. لازم به ذکر است که جوایز برندگان تهرانی به آنها تحویل و برای برندگان شهرستانی پست شده است.


قرعه کشی هفته هفتم در ساعت 24 امشب

تاریخ: 1392/01/23

قرعه کشی بیست برنده کلید طلای هفته هفتم امشب در ساعت 24 انجام می شود. لازم به ذکر است که همانند هفته های گذشته تنها امتیاز بین دو جمعه شرکت کنندگان در قرعه کشی این هفته در نظر گرفته می شود. در تلاشیم تا اسامی برندگان هفته هفتم در طول هفته آینده اعلام شود. امیدواریم شما گنجر گرامی برنده این هفته ما باشید.


اعلام برندگان هفته های چهار، پنج و شش

تاریخ: 1392/01/22

با عرض پوزش از تاخیر در اعلام برندگان هفته های چهارم، پنجم و ششم بازی گنج، اسامی برندگان به صورت یکجا در هفته آینده اعلام خواهد شد. این تاخیر بابت افزایش برندگان هفتگی از ده عدد به بیست عدد از هفته سوم به بعد، تعطیلات طولانی سال نو و تحویل جوایز به عزیزان شهرستانی بوده است. امید که بتوانیم در آینده این مورد را برای شما مخاطبین عزیز بازی گنج جبران نماییم. با سپاس از صبر و شکیبایی شما.


صفحه 1 از 3 خبر 1 تا 10

تمامی حقوق این سایت متعلق به مؤسسه فرهنگی دیجیتال کلید طلایی جهان معاصر می باشد.

برنامه نویسی و راه اندازی : سامانی